Vrh "I"


Luxusní fenečka, milovaná Sejvinka, přivedla 2.12.2021 na svět 4 krásná štěňátka. Máme 2 holčičky a 2 chlapečky. Všichni se narodili zdraví, jsou krásní a mají se k světu. Maminka porodila miminka standardně velmi dobře a statečně a okamžitě se začala přepečlivě starat o nové potomky. Děkuji ti, Sejvinko!

Štěňátka budou k odběru od 27.1.2022. 

Jména štěňátek:

  • IMPISH IKE - pejsek
  • INNO IMP - pejsek
  • I´M ICONIC INESS - fenka
  • IMPRESSIVE INCA - fenka

matka: MultiCh., C.I.B. USAVE YOU PAMPWI z Podchotucí

C.I.B. (INTERCHAMPION), Český šampion, Deutscher champion VDH, Polish champion, Český junior šampion, Deutscher champion VK, Puppy champion KCHBPF, Junior champion KCHBPF, Klubový šampion mladých KCHB, Champion KCHBPF, Grand champion KCHBPF, Gold star champion KCHBPF, Platinum star champion KCHBPF, Nejúspěšnější fena 2016 - 1. místo, Nejúspěšnější fena 2017 - 2. místo, Klubový šampion šampionů KCHB, Honorary champion KCHBPF, German Winner 2016, Vítěz Prahy 2016, Nejlepší fena (Erfurt 2016, Meisdorf 2017, Świebodzice 2017), 3x Best of Breed, 3x Best of opposite sex, Klubový vítěz mladých 2016 (KCHB), Junior Best in Show, 3x Best of Junior

Podrobnosti o Sejvince naleznete v její vlastní záložce.


Otcem je velmi krásný pes s mimořádně zajímavým rodokmenem, importovaný z daleké Argentiny. Je potomkem americké legendy Special Times JUST RIGHT (historicky první vítěz - bišonek - Westminster Dog Show 2001) , nese v sobě ale i krev úžasného asijského chovu.

Ame Jumelle IRONSIDE

*3.2.2017

chovatelka: Ruth Veronica Car (Argentina)Style JR, jak se mu doma říká, má dokonalý formát těla, nádherný pigment, skvělé úhlení obou párů končetin, dlouhý paralelní krok. Je to mimořádně temperamentní, přesto ale milý pejsek, oplývající nezdolnou energií, který běží kruhem jako nezastavitelný, s hrdě vztyčenou hlavou. Vzhledem k tomu, že jsem geny tohoto psíka využila opakovaně, nemám o něm pochybnosti. Zuby jsou v dokonalém postavení, je plnochrupý (nechybí mu ani nepovinné zuby). Style JR dosáhl na následující tituly: 

C.I.B. (Interchampion), Český šampion, Šampion ČMKU, Německý šampion VDH, Německý šampion VK, Rakouský šampion, Polský šampion, Champion Romania, Grand Champion Romania, Český Junior šampion, Klubový junioršampion KCHBPF, Německý klubový junior šampion VK, Klubový vítěz (Rumunsko), Klubový vítěz mladých, 5x Best of Junior (BOJ), Multi Best of breed (BOB), Multi Best of opposite sex (BOS), Multi CACIB, Multi Národní vítěz, Vítěz mezitřídy na Evropské výstavě psů 2018. , čekatel Maďarský šampion atd.

INNO IMP ex Ore Montes aka Innoušek

v novém domově - Příbramsko (spolu s bráškou z vrhu H)

ČERNÝ PEJSEK / BLACK BOY


I´M ICONIC INESS ex Ore Montes aka Poppy

v novém domově - Praha, Dejvice

ČERVENÁ FENKA / RED GIRL


IMPISH IKE ex Ore Montes aka Míša

v novém domově - Marchegg, Austria (spolu s bráškou z vrhu CH)

MODRÝ PEJSEK / BLUE BOY


IMPRESSIVE INCA ex Ore Montes aka Sissi

v novém domově - Hořovice

RŮŽOVÁ FENKA / PINK GIRL