Vrh "F"

Dne 18.3.2019 se nám narodila miminka. Máme 2 holčičky a 1 chlapečka. Maminkou je naše Šarlotka - SARLOTA BLANCHE Irejan Irecoll. Otcem je krásný pes importovaný z Argentiny, Ame Jumelle IRONSIDE.

Štěňátka budou k odběru od 13.5.2019. Naše jarňátka si snad užijí krásného počasí. 

Jméno chlapečka:

FLYNN FANTASTIC

Jména holčiček:

FAIRY FELICITY

FANCY FORTUNE

matka: 

SARLOTA BLANCHE Irejan Irecoll. Otcem je velmi slibně se vyvíjející mladičký pes s mimořádně zajímavým rodokmenem, importovaný z daleké Argentiny. Je potomkem americké legendy Special Times JUST RIGHT (historicky první vítěz - bišonek - Westminster Dog Show 2001) , nese v sobě ale i krev úžasného asijského chovu. Style JR je otcem vrhu "E" a velmi se osvědčil, proto jsem se rozhodla využít ho i ve spojení s druhou fenkou.

otec: JCh., Ch., GrandCh. Ame Jumelle IRONSIDE

*3.2.2017

chovatelka: Ruth Veronica Car (Argentina)

 Style JR, jak se mu doma říká, má dokonalý formát těla, nádherný pigment, skvělé úhlení obou párů končetin, dlouhý paralelní krok. Je to mimořádně temperamentní, přesto ale milý pejsek, oplývající nezdolnou energií, který běží kruhem jako nezastavitelný, s hrdě vztyčenou hlavou. V únoru 2018 byl čerstvě uchovněn. Vzhledem k tomu, že mám opakovaně možnost si tohoto klučíka důkladně prohmatat, mám jasnou představu, co se skrývá pod srstí a nemám o něm pochybnosti. Zuby jsou v dokonalém postavení, je plnochrupý (nechybí mu ani nepovinné zuby). Style JR dosáhl ve svém mladém věku na následující tituly: Český šampion, Champion Romania, Grand Champion Romania, Polský šampion, Český Junior šampion, Klubový junioršampion KCHBPF, Německý klubový junior šampion VK, Klubový vítěz (Rumunsko), Klubový vítěz mladých (ČR), 5x Best of Junior (BOJ), 10x Best of breed (BOB), BIS (Best in show), 4x Best of opposite sex (BOS), 8x CACIB, 4x Národní vítěz, Vítěz mezitřídy na Evropské výstavě psů 2018. Čekatel šampionátů - C.I.B. (Mezinárodní šampion krásy), Šampion ČMKU, Německý šampion VDH, Německý klubový šampion VK, Maďarský šampion, Rakouský šampion

ORANŽOVÁ FENKA / ORANGE GIRL

FANCY FORTUNE aka Fancy

v novém domově (Mratín u Prahy)

HNĚDÝ PEJSEK / BROWN BOY

FLYNN FANTASTIC aka Flynn

v novém domově (Mimoň, s bratrem Doriánkem)

FIALOVÁ FENKA / VIOLET GIRL

FAIRY FELICITY aka Boni

v novém domově (Wien, Austria)