Vrh "E"


Dne 6.10.2018 se naší fenečce Sejvince narodilo v brzkých ranních hodinách 6 krásných a zdravých štěňátek - 4 kluci a 2 holčičky. Jména chlapečků:

  • EPIC EFFORT - černý
  • EAU VIVE - žlutý
  • EL ESPRITT - modrý
  • ENVII ECLAIRE - zelený

Jména holčiček:

  • ELLE MA BELLE - červená
  • EVE ELITTE - růžová


Podrobnosti o matce - MultiCh., C.I.B. USAVE YOU PAMPWI z Podchotucí zde.


Otcem je velmi slibně se vyvíjející mladičký pes s mimořádně zajímavým rodokmenem, importovaný z daleké Argentiny. Je potomkem americké legendy Special Times JUST RIGHT (historicky první vítěz - bišonek - Westminster Dog Show 2001) , nese v sobě ale i krev úžasného asijského chovu.

Ame Jumelle IRONSIDE.

*3.2.2017

chovatelka: Ruth Veronica Car (Argentina)

majitelka: Kamila Senohrábková 

Style JR, jak se mu doma říká, má dokonalý formát těla, nádherný pigment, skvělé úhlení obou párů končetin, dlouhý paralelní krok. Je to mimořádně temperamentní, přesto ale milý pejsek, oplývající nezdolnou energií, který běží kruhem jako nezastavitelný, s hrdě vztyčenou hlavou. V únoru 2018 byl čerstvě uchovněn. Vzhledem k tomu, že mám opakovaně možnost si tohoto klučíka důkladně prohmatat, mám jasnou představu, co se skrývá pod srstí a nemám o něm pochybnosti. Zuby jsou v dokonalém postavení, je plnochrupý (nechybí mu ani nepovinné zuby). Style JR dosáhl ve věku pouhých 20-ti měsíců na následující tituly: Champion Romania, Grand Champion Romania, Český Junior šampion, Polský šampion, Klubový junioršampion KCHBPF, Německý klubový junior šampion VK, Klubový vítěz (Rumunsko), Klubový vítěz mladých, 5x Best of Junior (BOJ), 9x Best of breed (BOB), 4x Best of opposite sex (BOS), 8x CACIB, 4x Národní vítěz, Vítěz mezitřídy na Evropské výstavě psů 2018. Čekatel šampionátů - C.I.B. (Mezinárodní šampion krásy), Český šampion, Šampion ČMKU, Německý šampion VDH, Německý klubový šampion VK, Maďarský šampion, Rakouský šampion, Polský šampion