Vrh "H"


Luxusní fenečka, milovaná Sejvinka, přivedla 17.10.2020 na svět 5 krásných štěňátek. Máme 3 holčičky a 2 chlapečky. Všichni se narodili zdraví, jsou krásní a mají se k světu. Maminka porodila velmi snadno a statečně a okamžitě se ujala svých mateřských povinností. Děkuji ti, Sejvinko!

Všechna štěňátka jsou v nových domovech.

Štěňátka budou k odběru od 12.12.2020. Jména štěňátek:

  • HIS HIGHNESS HAL ex Ore Montes
  • HUGE HUG HOYLE ex Ore Montes
  • HEAVEN STAR HAYA ex Ore Montes
  • HONEY HANNAH ex Ore Montes
  • HOT HATTA ex Ore Montes

MultiCh., C.I.B. USAVE YOU PAMPWI z Podchotucí

C.I.B. (INTERCHAMPION), Český šampion, Deutscher champion VDH, Polish champion, Český junior šampion, Deutscher champion VK, Puppy champion KCHBPF, Junior champion KCHBPF, Klubový šampion mladých KCHB, Champion KCHBPF, Grand champion KCHBPF, Gold star champion KCHBPF, Platinum star champion KCHBPF, Nejúspěšnější fena 2016 - 1. místo, Nejúspěšnější fena 2017 - 2. místo, Klubový šampion šampionů KCHB, Honorary champion KCHBPF, German Winner 2016, Vítěz Prahy 2016, Nejlepší fena (Erfurt 2016, Meisdorf 2017, Świebodzice 2017), 3x Best of Breed, 3x Best of opposite sex, Klubový vítěz mladých 2016 (KCHB), Junior Best in Show, 3x Best of Junior

Podrobnosti o původu Sejvinky naleznete v její vlastní záložce.Jako budoucího otce jsem si zvolila mladičkou naději, pejska importovaného z Běloruska:

JCh. Yanviol JIMI JAZZ

datum narození: 19.6.2019výška: 28 cm, délka 37 cm

chovatelka: Olga Yankovskaia (Bělorusko)

Ve 14 měsících je již Junioršampionem České republiky, Slovenska a čeká na potvrzení Šampiona Slovinska. Mezi dalšími tituly je CACIB a res.CACIB (Rakousko), 2x CACA (čekatel šampiona Rakouska), kvalifikace Cruft´s, Best Baby klubové výstavy, 2x Best bichon baby Höckendorf, Puppy Champion KCHBPF, Klubový vítěz mladých, 3x Best of Junior, 2x Best in show junior, 2x Nejlepší mladý pes (Slovinsko 2020). Nicméně je jen na začátku a stále má teprve vše před sebou.

Jimík se narodil v Bělorusku, je to pejsek mohutné stavby těla, se silnou kostrou, sněhobílou a velmi hustou srstí, skvělým pohybem a především (!) přesladkým obličejem s velkýma temně tmavýma očima. Jimi je plnochrupý s nůžkovým skusem. Jeho původ je mimořádně zajímavý (jako ostatně vždy - jiné si nevybírám).

Jimiho otcem je fantastický pes importovaný do Běloruska z Norska, ze světoznámé chovatelské stanice Petit Ami´s a matkou neméně krásná fenka Royal Curazh POLINKA.


Petit Ami´s EVERLASTING LOVE (Lukas)
Petit Ami´s EVERLASTING LOVE (Lukas)Petit Ami´s EVERLASTING LOVE aka Lukas

(World Winner 2016, Vice Champion Europe 2014, International Champion, Russian and Lithuania Junior Champion, Champion of Russia, RKF, Eurasia, Lithuania, Latvia, Estonia, Baltic, Belarus, Finland, Czech Republic, Helsinky Winner)Royal Curazh POLINKA 

(Belarus Champion, Belarus Breed Champion, Belarus Junior Champion, Belarus Breed Champion)

Royal Curazh POLINKA
Royal Curazh POLINKA

MODRÝ PEJSEK / BLUE BOY

HUGE HUG HOYLE aka Hoyle

v novém domově (Plzeň)

RŮŽOVÁ FENKA / PINK GIRL

HONEY HANNAH aka Honey

v novém domově (Brandýs nad Labem)

ČERVENÁ FENKA / RED GIRL

HOT HATTA aka Hatta

v novém domově (Jeseník, Severní Morava)

ZELENÝ PEJSEK / GREEN BOY

HIS HIGHNESS HAL aka Hal

v novém domově (okr. Příbram)

ORANŽOVÁ FENKA / ORANGE GIRL

HEAVEN STAR HAYA aka Haya

! princezna Haya zůstává doma !