Vrh "D"


Včera, 12.10.2017, v odpoledních až podvečerních hodinách porodila druhá ze dvou mých milovaných holčiček Šarlotka (SARLOTA BLANCHE Irejan Irecoll).

Narodilo se nám 5 úžasných štěňátek - 3 holčičky a 2 klučíci <3 . Maminka si vedla skvěle a miminka nemají chybu. Tatínkem je pro úspěch znovu MultiCh., GrandCh., C.I.B. PRINC MAGIC PAMPLONE z Podchotucí. Tatínkovi jsem vzkázala poděkování, podrbání a pusinku na čumáček, protože odvedl výbornou práci.

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ V NOVÝCH DOMOVECH

otec: PRINC MAGIC PAMPLONE z Podchotucí

  • C.I.B. (Interchampion), Evropský vítěz 2015, Evropský vítěz mladých 2014, JuniorChampion České republiky, Champion České republiky, GrandChampion České republiky, Champion ČMKU, Klubový šampion KCHBPF a KCHB, Deutscher Champion VDH (Německo), ClubChampion VK Německa, Champion Rakouska, Klubový šampion šampionů, Nejúspěšnější pes výstavní sezony 2014, 2015, 2016, Multi Klubový vítěz, Multi Vítěz speciální výstavy a řada dalších titulů.

  • Princ je naprosto fenomenální pes, v současnosti nejkrásnější a nejúspěšnější mladý pes v České republice. Jeho otec Pamplona JUST MAGIC je mimořádně úspěšný luxusní pes anlglického původu, žijící na Mallorce. Magic je Světovým vítězem 2010 a zároveň vítězem prestižní anglické výstavy Cruft´s 2017, kde porazil nejen všechny nominované bišonky (mohou se zúčastnit jen ti nejlepší), ale také byl zvolen třetím nejkrásnějším psem ve skupině společenských plemen. Princ kromě exteriérových vlastností vyniká i jemnou a něžnou povahou, pro kterou je naprosto neodolatelný. Z matčiny strany nese krev finského velmi úspěšného chovu. Princ je také pro Šarlotku jedním z mála absolutně nepříbuzných psů v ČR. Volba byla jasná!


matka
matka
otec
otec

ČERNÝ PEJSEK / BLACK BOY

DORIAN DEI aka Doriánek

v novém domově (Mimoň)

TMAVĚ FIALOVÁ FENKA / PURPLE GIRL

DARLENE DISH aka Darlenka

v novém domově (Teplice)

HNĚDÝ PEJSEK / BROWN BOY

DICTY DAUPHIN aka Dixi

v novém domově (Most)

TMAVĚ RŮŽOVÁ FENKA / DARK PINK GIRL

DOLCE DELILAH aka Izinka

v novém domově (Děčín)

SVĚTLE FIALOVÁ FENKA / VIOLET GIRL

DIVINE DESTINY aka Sofinka

v novém domově (Plzeňsko)