Vrh "GDne 24.6.2020 k nám přišlo štěstí v podobě 5 krásných štěňátek. Máme 3 holčičky a 2 chlapečky. Porod proběhl bez komplikací, miminka jsou zdravá a krásná, mamince se vede výborně a perfektně se ujala své mateřské role.


matka: SARLOTA BLANCHE Irejan Irecoll. 

Podrobnosti zde.
 Otcem je krásný mladý pes s mimořádně zajímavým rodokmenem, importovaný z daleké Argentiny. Je potomkem americké legendy Special Times JUST RIGHT (historicky první vítěz - bišonek - Westminster Dog Show 2001) , nese v sobě ale i krev úžasného asijského chovu. Spojení Šarlotky a Style JR je opakované, neboť kvalita vrhu F mě velmi potěšila. Štěňátka byla exteriérově pěkná, zdravá, povahově skvělá a mimořádně přirozeně čistotná.

otec: MultiCh.,GrandCh., C.I.B. Ame Jumelle IRONSIDE

*3.2.2017chovatelka: Ruth Veronica Car (Argentina)

Style JR, jak se mu doma říká, má dokonalý formát těla, nádherný pigment, skvělé úhlení obou párů končetin, dlouhý paralelní krok. Je to mimořádně temperamentní, přesto ale milý pejsek, oplývající nezdolnou energií, který běží kruhem jako nezastavitelný, s hrdě vztyčenou hlavou. Vzhledem k tomu, že mám opakovaně možnost si tohoto klučíka důkladně prohmatat, mám jasnou představu, co se skrývá pod srstí a nemám o něm pochybnosti. Zuby jsou v dokonalém postavení, je plnochrupý (nechybí mu ani nepovinné zuby). Style JR dosáhl ve svém mladém věku na následující tituly: Interchampion C.I.B., Český šampion, Grand Champion CZ,Champion Romania, Grand Champion Romania, Polský šampion, Český Junior šampion, Klubový junioršampion KCHBPF, Německý klubový junior šampion VK, Champion VDH Německo, Champion VK DE, Champion Transylvania, Rakouský šampion, Nejlepší pes KCHBPF 2018 a 2019, Gold Star Champion KCHBPF, Klubový vítěz (Rumunsko), Klubový vítěz mladých (ČR), 5x Best of Junior (BOJ), 10x Best of breed (BOB), BIS (Best in show), 4x Best of opposite sex (BOS), 8x CACIB, 4x Národní vítěz, Vítěz mezitřídy na Evropské výstavě psů 2018, vítěz mnoha výstav, atd...

ČERVENÁ FENKA / RED GIRL

GALLA GAIA aka Meggi

v novém domově (Brno)

MODRÝ PEJSEK / BLUE BOY

GALLANT GUY aka Gucci

v novém domově (Plzeň)

FIALOVÁ FENKA / VIOLET GIRL

GEMMY GILLY aka Gilly

v novém domově (Most)

ZELENÝ PEJSEK / GREEN BOY

GENTLE GIGGLE aka Geny

v novém domově (Rokycany)

ORANŽOVÁ FENKA / ORANGE GIRL

G´ELISEWAH GAL aka Eli, Elíše

v novém domově (Chomutov)