Vrh "C"

Dne 4.10.2017 porodila fantastická fenečka Sejvinka (MultiCh., C.I.B. USAVE YOU PAMPWI z Podchotucí)

Sejvinka rodila naprosto ukázkově, byla klidná a vyrovnaná a po celodenní otevírací fázi přivedla na svět v rychlém sledu všechna miminka - první v 19:56 a poslední ve 22:59 hod. Jsme na tu naši statečnou a silnou holčičku neuvěřitelně pyšní. O miminka se vzorně stará a náležitě si je hlídá. Máme v porodní bedně opravdu živo :) 

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ V NOVÝCH DOMOVECH <3

otec: MultiCh. O´MANNEKEN YASCO z Podchotucí

chovatelka: Kamila Senohrábkovámajitelka: Václava Krulišová

  • získané tituly: Český šampion, Německý šampion VDH, Rakouský šampion, Německý klubový šampion VK, Landes Jugend Sieger 2014, Leipziger winner 2014 a 2016, German winner 2014 a 2016, 4x CACIB, 2x BOB, 2x res. CACIB, čekatel Polského šampiona a čekatel C.I.B. (Interchampion)
  • Manny byl pro naši Sejvinku vybrán pro své nesporné kvality. Má mimořádně silný pigment, který také předává svým potomkům. Nosní houba a nosní hřbet je "černočerný". Kůži má po celém těle černou a drápky má také všechny úplně černé. Srst má mimořádně hustou, sněhově bílou. Výškově tvoří se Sejvinkou vyvážený pár, vysoký je 26cm, dlouhý 32 cm. Manny je plnohrupý s nůžkovým skusem. Povahově je to milý a sebevědomý samec, velmi přátelský. Mannyho rodokmen je stejně zajímavý jako Sejvinčin. Jeho otec MultiCh.,C.I.B. JOLICOEUR van de Dyksteinhoeve nese Australsko-Anglickou krev, narodil se a žije v Belgii. Matkou je MultiCh., C.I.B YASMIN GIMAJ z Podchotucí.

MODRÝ PEJSEK / BLUE BOY 

CASPIAN CRAY CACHET aka Caspi

v novém domově (Jirkov)


ČERVENÁ FENKA / RED GIRL 

CÉLESTE COUNTY CAMÉE aka Chelsea

v novém domově (Jirkov), zůstala v rodině mé dcery

RŮŽOVÁ FENKA / PINK GIRL

CLAUDIA CLEA COMTESS aka Claudinka

v novém domově (Bílina)

ZELENÝ PEJSEK / GREEN BOY

CARMELLO COEUR D´OR aka Bobísek

v novém domově (Plzeňsko)

ŽLUTÝ PEJSEK / YELLOW BOY

CAMERON CROWN PRINCE aka Jimmi

v novém domově (Teplice)