VIVA LA VICTORIA IN ORE MONTES                                     from A&D

nar. 11.3.2023

chovatelka: Albina Azarova (Rusko)

otec: C.I.B, MultiCh. Mon Tout X-RAY MCQUEEN (import z Argentiny), chov. Vanesa Gonzáles, maj. Světlana Meňšikova (Rusko)

matka:  Ch. RUS, RKF  BASILEYA from A&D, chov./maj. Albina Azarova (Rusko)

Vicky - 9 měsíců
Vicky - 9 měsíců

Fenečku Vicky jsem objevila náhodou, které pomohlo sdílení příspěvku na FB jinou chovatelkou z Polska. Prezentace chovatelkou Albinou mě naprosto fascinovala. Vicky má tak úžasný pohyb, dlouhý krok, že jsem nemohla odtrhnout oči a pouštěla si video stále dokola. Dotaz, zda je holčička dostupná, byl logickým pokračováním. Čekala na mě! Okamžikem jejího příjezdu jsem se zamilovala. Holčičky Šarlotka, Sejvinka a Haya přijaly Vicky naprosto bez problémů, a ta se okamžitě do smečky začlenila. 

Vicky má velmi zajímavou světovou kombinaci rodokmenu. Otcem je překrásný pes Alex (Mon Tout X-RAY McQUEEN), původem z Argentiny, žijící však v Rusku. Jeho rodokmen je mixem krásných jihoamerických bišonků s finskými. Dlouhý krok Vicky získala po svém otci. Ze strany matky Basileyi najdeme řadu luxusních bišonků z Ruska, Srbska a opět Finska. Vicky přináší naprosto nový vítr do CHS ex Ore Montes, moc se těším na zážitky všeho druhu.


PP VE FOTOGRAFIÍCH:

PP ve fotografiích
PP ve fotografiích

FOTOGALERIE: